Binnen
Huis 4-kamers 150 m2. Woon-/eetkamer met zwedenkachel, Sat-TV en elektrische verwarming. 1 kamer met 2 bedden, 1 2-pers divanbed, bad/WC en aparte WC. 1 kamer met 1 2-pers bed (140 cm), douche/WC. Keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine). Bovenverdieping: 1 kamer met 4 bedden. Ter beschikking: wasmachine, kinderbed tot 2 jaar. Parkeerplaats. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. Tegelkachel in de kamer met 2 bedden en in de keuken. Bovenverdieping: lage balkenplafonds (180 cm tot de balken). Verbruik van elektriciteit van 1.11.-30.04 en hout en gas (er is een gasfles) het hele jaar extra te betalen. Verwarming dmv een elektrische straalkachel en hout/kolenkachel. TV op de bovenverdieping, alleen Tsjechische kanalen.
Huis/residentie
Svratouch/Karlštejn 13 km van Hlinsko: Het huis is een voormalig landbouwcomplex. Rustige, romantische ligging, nabij het bos, met panoramisch uitzicht. Kindvriendelijk landhuis "Karlštejn", vrijstaand. Buiten de plaats, rustige, zonnige, verhoogde ligging, te midden van groen. Voor alleengebruik: bomen, weide 4.000 m2. Patio, stookplaats. Toegangsweg tot aan het huis. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Parkeerplaats op het terrein. Levensmiddelenwinkel 4 km, restaurant 4 km, bushalte 4 km. Golfterrein (9 holes) 100 m, tennis, skilift 500 m. NB: De parkeerplaats op het terrein ligt bij sneeuw in de winter ca. 200 m van het huis. Natuurzwembad, 2 km. Skilift en piste met verlichting en sneeuwkanonnen, 500 m. Geprepareerde langlaufloipen 1-2 km. Het golfterrein op 200 m is een 9-holes golfbaan.
Voorafgaand aan uw vertrek ontvangt u de reisdocumenten met de belangrijkste informatie en het exacte adres van uw vakantiewoning.
Algemeen
590 m boven zeeniveau. >>Stad met 11.000 inwoners, 22 km van Žďár nad Sázavou, 96 km van Brno. Allerlei faciliteiten in de plaats. Gelegen aan de rand van het natuurgebied Zdarske Vrchy en de bergen Zelezna Hory, nabij het hoogste punt van Centraal-Bohemen. Hoogte 837 m. In Hlinsko moet men zeker een bezoek brengen aan de barokke kerk en het raadhuis. Skanzen Vesely Kopec, Vysocina 8 km. De omgeving van Hlinsko is ideaal voor een aktieve vakantie.
Zomer
Watersport op Velke Darko, Sec 20 km. Surfen. Golfterrein (9 holes) in Svobodne Hamry 8 km. Paardrijden in Svobodne Hamry 8 km. Wandelpaden. Fietspaden. In de omgeving (5-15 km) zijn diverse overstroomde steengroeven (bij de dorpen Srni, Prosetin, Throva Kamenice), verschillende meren (Reka, Krejcar, Milovy, Medlov, Sykovec), grote watervlaktes voor windsurfen bij Velke Darko en het stuwmeer Sec (20 km).
Winter
Overdekte schaatsbaan, 2 pisten (1 makkelijke, 1 gemiddelde), 3 skiliften en sneeuwkanonnen in Hlinsko, 1 km, een andere skipiste en langlaufpisten in de omgeving. Het skigebied Zlata lyze bevindt zich in Nove Mesto na Morave 36 km.
Klik op de gewenste aankomstdatum in de kalender en selecteer de duur van uw verblijf met behulp van het keuzemenu. Het duurt minder dan twee minuten om uw reservering online te maken.